Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Captur 2016 года

Автомобиль: Renault Captur 2016 г.в., внедорожник, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 25450 км, двигатель - 1.5 turbo дизель, комплектация - Intense
Автор: Ігор (Украина, Львов)   30.08.2019
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 4.3 л/100км, средний: 5.5 л/100км

За 2 роки їзди, 25 тис км, вже назбиралися враження. Салон з твердого пластика і так, він з часом потріскує і скрипить. Але можна терпіти. Радує розхід на дизелі. По львову за місяць їзди кожного дня з пропками і кондюком вийшло 6.8 л. Так я не рвав на світлофорі, але й не їхав як бабця))) це показник з пропками і середньою швидкістю 18.8 км/год. Зимою їхав в італію і мені показав бортовий 3.7 л/100 км!!! Це від хати до хати. При чому шо по італії ми пів дня блукали селами))) високий кліренс позволяє зимою їздити по сугробах а літом по лісових дорогах чи по селах де нема асфальту. Чесно! Ні разу не черкнув дном. З мінусів- маленький багажник для поїздок кудись на море чи в карпати. 4 людей з тяжкістю поміщають свої речі в багажник. Мінус-стійка лобового вікна. Вона велика. Закриває пішоходів які зліва можуть переходити дорогу. Завжди перед переходом треба заглядати з різних боків чи когось нема. А ше великий мінус який особисто мені не подобається найбільше - це радіус розвороту. Ну не то шо хотілося б. Часто приходиться робити лишні 2 маневри.. А так то за свої гроші це супер машина. Спочатку цілився на кактус, а ше розглядали 2008. Кактус мені здавася занадто пластмасовий ззовні і як не як він нищий кліренсом і посадкою. А пежо в нас пропонували тільки з бензином а я хотів дизель. Тому вибір впав на каптюр)

Плюсы автомобиля: Розхід, кліренс, дизайн.

Минусы автомобиля: Пластік, стійка лобового і радіус розвороту.

Wert

забагато як 6,8 л по місту

Ser Gio

Wert, а скільки має бути при середній 18.8?

Wert

Ser Gio, 4,8 л - 1.6 HDI при близько 23,5 середній. Каптюрні показники по місту 4,6. Тому якось 6,8 забагато.

Igor Kitsenyuk

Та то якось так вийшло. 6.8. В основному з загоуженим салоном і багажником не виходить вище 5л/100км. А якось їхали в італію, блукали по їхніх седах з купою світлофорів, поворотів, обмежень, то від хати до хати вийшов розхід 3.8л. Я аж прозрів))) і то я не тошнив по угорських і словенських автобанах.

Тест-драйв Renault Captur: Renault Captur. Догоняющий
Renault Captur. Догоняющий

Впервые с Renault Captur я повстречался в июне 2013 года во Франции - тогда он только-только попал в салоны европейских дилеров. И только спустя два года в Рено делают робкие шаги по выводу Captur на наш рынок, одним из которых стал вот этот официально ввезенный экземпляр

Продажа б/у Renault

Renault Captur 2017 Renault Captur 14.200$ 2017 67.000 км